Equip humà

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Tutories pendents d'aprovació pel Consell Escolar

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Tutories pendents d'aprovació pel Consell Escolar

Equip Directiu


Montse Herrera

Directora General
Directora de Persones
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Prat

Coordinadora d'Educació Infantil
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Camil·la Sánchez

Coordinadora 1, 2 i 3ESO
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Joan Riera

Coordinador de Comunicació i Màrqueting
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Lídia Carranza
Directora Docent
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Jaume Paltor
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Jané

Coordinadora de 4ESO i Batxillerat
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Salvador Guardiola

Coordinador d'innovació
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Jordi Murà

Director Financer
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


David Bernardo
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Xavier Campmany

Cap d'Estudis
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Educació infantil


Mª Àngels Aloy

Tutora EI 3anys A
Especialista TAC


Belén Raja
Tutor EI 4anys A
Especialista de plástica


Anna Garriga

Tutora EI 5anys A


Maria Bosch
Montse Garcia
Orientació Suport i Logopèdia


Laura Garrido

Anglès


Albert Vallès

Tutora EI 3anys B


Montse Vilar
Tutor EI 4anys B


Mercè Aliaga

Tutora EI 5anys B


Connie Darliek
Auxiliar de conversa (anglès)

Educació Primària


Cristina Sellarès

Tutora 1EP A


Sílvia Riba
Tutora 2EP A


Thais Jorba

Tutora 3EP A


Francesc Garcia

Tutor 4EP A


Adrianna Sanmartí

Tutora 5EP A


Aritz Domaica

Tutora 6EP A


Connie Darilek

Anglès


Laura Garrido

Anglès


Josep Riera

Anglès


Xavier Gómez

Educació Física


Jaume Paltor

Matemàtiques


Julio Garcia

Matemàtiques


Alba Monforte
Tutora 1EP B


Núria Tiller

Tutora 2EP B


Cristina Díaz

Tutora 3EP B


Eva Pérez

Tutora 4EP B


Maria Checa

Tutora 5EP B


Laura Uroz

Tutor 6EP B


Cristina Monforte

Plàstica


David Bernardo

Robòtica i Programació i TAC


Aleix Martínez

Robòtica i programació


Tona Cerdeira

Música


Maria Bosch

Orientació i Suport


-

Auxiliar de conversa (anglès)

 

ESO

*Desdoblament només a nivell de tutoria


Erola Luna

Tutor 1ESO α
Ciències Socials


Anna Grau

Tutor 2ESO α
Ciències socials
Arts


Albert Roca

Tutor 3ESO α
Ciències


Núria Castro 

Tutor 4ESO α
Llengües


Laia Sisteró 
Arts



Carmelo Soria 

Ciències Socials


Rosa Ramon

Orientació i Suport


Dani Ruiz

Tecnologies


Marcos Garcia

Tecnologies


Ferran Abril

Tutora 1ESO β
Llengües


Eduard Ortuño

Tutor 2ESO β
Ciències Socials


Núria Guixà

Tutora 3ESO β
Llengües


Aurora Martín

Tutora 4ESO β
Llengües


Montse Jané

Llengües


Xavier Garcia-Duran

Humanitats


Irene Figueras

Matemàtiques


Salvador Guardiola

Tecnologies


Camil·la Sánchez

Ciències


Javi Giménez
(Substitució Maria Solé)

Tutor 1ESO γ
Llengües


Iván Rincón

Tutora 2ESO γ
Llengües


Xavi Lecha

Tutor 3ESO γ
Ciències


Oriol Lopera

Tutora 4ESO γ
Ciències


Ignasi Campmany

Arts escèniques


Alba Carné

Matemàtiques


Xavi Campmany

Economia


Laura Duran

Llengües

Batxillerat


Irene Figueras

Tutora 1Batx
Matemàtiques


Xavier Garcia-Duran

Mentor 2Batx
Humanitats


Laura Duran

Mentora 2Batx
Llengües


Míriam Grau

Arts


Xavi Campmany

Economia


Carmelo Soria

Ciències Socials


Xavier Lecha

Ciències


Alba Carné

Tutora 1Batx
Matemàtiques


Lídia Carranza
Mentora 2Batx
Llengües


Camil·la Sánchez

Ciències


Marian Molina
(Substitució Maria Solé)

Ciències


Rosa Ramon

Orientació i Suport


Núria Guixà

Llengües


Eduard Ortuño

Ciències Socials


Marcos Garcia

Tutor 1Batx
Tecnologies


Montse Jané

Mentora 2Batx
Llengües


Joan Riera

Arts


Laia Sisteró

Arts


Anna Grau

Educació Física


Oriol Lopera

Ciències


Núria Castro

Llengües

PAS

Secretaria acadèmica

Marta Mira
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Núria Martínez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Comptabilitat Sílvia Jurado
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
Recepció Eugènia Salarich
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport de Secretaria Marcel Dachs
Albert Rodriguez

       
Coordinació menjador i transport Eugènia Salarich
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
       
Manteniment infraestructures Francisco Grima Manteniment TIC Aleix Martínez
       
Espai de Cultura Camil·la Sánchez Mediateca Camil·la Sánchez
  Javi Giménez   Alba Monforte
       
Cap de Cuina Anna Nuñez Cap de Neteja Maria Valero
       
Personal de Cuina Josefa Lozano Personal de Neteja Ester Cámara
  Rosario Barrionuevo   Rufina Sánchez
  Rosalía Bujaldón   MªTeresa González
  Carmen Pérez   Montserrat Martí
  Carmen Ruiz   Josefa Moreno
      María Luisa Muñoz
      Lorena Hernández
Monitors de menjador Isabel Artero   Neus Rebollo
  Ester Cámara   Paquita Ruiz
  Dolores Migueles    
       
Monitors de transport Isabel Artero Permanència Natàlia Murà
  Dolores Migueles   Ester Cámara
      Estefania de Dios
      Núria Martínez
      Maria Grimau
      Maria Guardia

Departaments

Departament TAC

Departament de Llengües estrangeres

Cap de departament Daniel Ruiz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament Javi Giménez
jgimenez@Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.t
 Membres

Salva Guardiola

   
  Aleix Martínez Anglès

Lídia Carranza

  Joan Riera  

Núria Castro

  David Bernardo
  Connie Darilek
  MªÀngels Aloy
  Laura Garrido
      Aurora Martin

      Josep Riera

       
    Francès Núria Guixà
      Javi Giménez
      Erola Luna

Departament Suport i orientació

   
Psicopedagogues EI/EP Anna Garriga
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Maria Bosch
mboschAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
ESO/Batx Rosa Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Logopèdia
Mestra d'Educació Especial
Montse Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   

Consell Escolar

Representant direcció Lídia Carranza Representant PAS Jordi Murà
Representants titularitat Elisabeth Galindo 
Sílvia Peña
Jorge García
Representants alumnat Marta Barranco
Eva Díaz
Representants pares Ferran Marfil
Carlos Núñez

Marc Dalmau
Carolina Godino
Representants professorat Belén Raja 
Mercè Puig 
Oriol Lopera 
Aritz Domaica