GK University - шаблон joomla Создание сайтов

Equip humà

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Equip Directiu


Àlex Fernàndez Brösel
Director General
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Herrera Adán

Directora de Persones
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Maria Àngels Aloy Moreno

Coordinadora d'Educació Infantil
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montserrat Jané Samper

Coordinadora d'ESO
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Xavier Garcia-Duran Bayona
Director Docent
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

 

 

-
Coordinador d'innovació
-


Montserrat Garcia Garcia

Coordinadora d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Lídia Carranza Blanco

Coordinadora de Batxillerat
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Jordi Murà Colom

Director Financer
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Xavier Campmany Dalmases

Cap d'Estudis
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


David Bernardo Sebanes
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Educació infantil


Belén Raja Sánchez

Tutora EI 3anys A
Especialista de Plàstica
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Vilar Aliaga
Tutora EI 4anys A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Prat Guillamón

Tutora EI 5anys A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Laura Uroz Diaz
Especialista de Psicomotricitat

Maria Bosch Clarimon
Suport

Maria Àngels Aloy Moreno

TAC


Laura Garrido Ponce

Anglès


Albert Vallès Carreras

Tutor EI 3anys B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Úrsula Giménez Torrente
Tutora EI 4anys B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Mercè Puig Lecha

Tutora EI 5anys B
Especialista de música
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Anna Garriga Pérez
Suport

Montse Garcia Garcia

Logopèdia


Connie Darliek
Auxiliar de conversa (anglès)

Educació Primària


Francesc Xavier Hernández Jiménez

Tutor 1EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Cristina Sellarès Feiner
Tutora 2EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Carla Casé Medina

Tutora 3EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Francesc Garcia Ballesteros

Tutor 4EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Adrianna Sanmartí Simón

Tutora 5EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Aritz Domaica Perales

Tutor 6EP A
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Connie Darilek

Anglès i Science


Laura Garrido Ponce

Anglès


Josep Riera Ubach

Anglès


Xavier Gómez de Castro

Educació Física


Cristina Hidalgo Agenjo

Matemàtiques


Julio Garcia Maya

Matemàtiques


Laura Tamayo Franch

Música


Maria Bosch Clarimon

Suport


Sílvia Riba Petri
Tutora 1EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Eva Pérez Golobardes

Tutora 2EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Núria Tiller Garcia

Tutora 3EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Cristina Díaz Ortiz

Tutora 4EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Thais Jorba Delgado

Tutora 5EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Maria Checa Soler

Tutora 6EP B
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Cristina Monforte González

Plàstica


David Bernardo Sabanés

Robòtica i Programació i TAC


Aleix Mertínez Cuevas

Robòtica i programació


Núria Castro Varo

Science


Maria Noel

Auxiliar de conversa (anglès)

 

ESO

*Desdoblament només a nivell de tutoria


Camil·la Sánchez Benítez

Tutora 1ESO α
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Aurora Martín Díaz

Tutora 2ESO α
Llengua anglesa
Univers de Lectura
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Núria Guixà Augé

Tutora 3ESO α
Llengua Catalana
Literatura i Francès 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Carmelo Soria Díaz

Tutor 4ESO α
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Laia Sisteró Carmona

Educació Visual i Plàstica

Javi Giménez Romero

Ll. Castellana i Literatura
Llengua Anglesa

Ferran Abril Adán

Ciències Socials
Educació ètico-cívica
Història i cultura de les religions
Música


Rosa Ramon Garcia

Suport


Dani Ruiz López

Tecnologies


Míriam Grau Millaret

Tutora 1ESO β
Educació Visual i Plàstica
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Salvador Guardiola Fernández

Tutor 2ESO β
Tecnologies
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Núria Castro Varo

Tutora 3ESO β
Llengua Anglesa
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Maria Solé Batista

Tutora 4ESO β
Química
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Jané Samper

Llengua Catalana i Literatura


Laura Duran Sánchez

Llengua Castellana i Literatura


Dolors Farelo Carballo

Ciències Social


Xavier Garcia-Duran Bayona

Religió


Joan Riera Boada

Tecnologies


Irene Figueras Reyes

Matemàtiques


Carol Martín Gomila

Tutora 1ESO γ
Llengua Catalana i Literatura
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Anna Grau Tomàs

Tutora 2ESO γ
Educació Física
Educació per la ciutadania
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Oriol Lopera Ortega

Tutor 3ESO γ
Biologia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Alba Carné Sánchez

Tutora 4ESO γ
Matemàtiques
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Lídia Carranza Blanco

Llengua Anglesa


Eduard Ortuño Corcoles

Ciències Socials
Univers de lectura


Ignasi Campmany Checa

Teatre

Batxillerat


Irene Figueras Reyes

Tutora 1Batx A
Matemàtiques
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Xavi Lecha Rosquilla

Tutor 2Batx A
Física
Matemàtiques ciències socials
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Oriol Lopera Ortega

Biologia


Míriam Grau Millaret

Dibuix Artístic
Disseny
Fonaments de l'art


Xavi Campmany Dalmases

Economia
Economia d'Empresa


Carmelo Soria Díez

Geografia


Camil·la Sánchez Benítez

Cultura Científica


Lídia Carranza Blanco

Llengua anglesa


Montse Jané Samper

Llengua Catalana i Literatura


Maria Solé Bastida

Química
Univers de lectura


Rosa Ramon Garcia

Suport


Marcos Garcia Garcia

Tutor 1Batx B
Tecnologia Industrial
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Eduard Ortuño Corcoles

Tutor 2Batx B
Història/Història de l'art
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Joan Riera Boada

Cultura Audiovisual


Laia Sisteró Carmona

Dibuix tècnic
Dibuic artístic


Anna Grau Tomàs

Educació Física


Xavi Garcia-Duran Bayona

Filosofia
Història de la filosofia


Núria Guixà Augé

Llatí


Núria Castro Varo

Llengua Anglesa


Eduard Hernández Ariza

Llengua Castellana i Literatura


Alba Carné Sánchez

Matemàtiques ciències Socials

PAS

Secretaria acadèmica

Marta Mira Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Núria Martínez Rodríguez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Comptabilitat Sílvia Jurado Muñoz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
Recepció Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport de Secretaria Marcel Dachs Sant
Albert Rodriguez Moya

       
Coordinació menjador i transport Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
       
Manteniment infraestructures Francisco Grima Pérez Manteniment TIC Aleix Martínez Cuevas
       
Espai de Cultura Salvador Bassó Parent Mediateca Camil·la Sánchez Benítez
  Javi Giménez Romero    
       
Cap de Cuina Ramona Fernández Rodríguez Cap de Neteja Maria Valero Sevillano
       
Personal de Cuina Anna Nuñez Cerdan Personal de Neteja Ester Cámara Sánchez
  Antonia Arco Jiménez   Maribel Carro Pastor
  Rosalía Bujaldón Doña   MªTeresa González Granel
  Carmen Pérez Montoro   Montserrat Martí Altamirano
  Carmen Ruiz Ruiz   Josefa Moreno Avilés
      María Luisa Muñoz Mostazo
      Elisa Ortega Corpas
Monitors de menjador Isabel Artero Artero   Neus Rebollo Martin
  Ester Cámara Sánchez   Paquita Ruiz Ruiz
  Dolores Migueles García    
       
Monitors de transport Isabel Artero Artero Permanència Cèlia Espinar Campderrós
  Dolores Migueles García   Ester Cámara Sánchez
      Aurora Pérez Montoro
      Núria Martínez Rodríguez
      Natàlia Murà Rebollo

Departaments

Departament TAC

Departament de Llengües estrangeres

Cap de departament Daniel Ruiz Lopez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament Javi Giménez Romero
jgimenez@Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.t
 Membres

Salva Guardiola Fernández
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

   
  Aleix Martínez Cuevas
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Anglès

Lídia Carranza Blanco
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Joan Riera Boada
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 

Javi Giménez Romero
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  David Bernardo Sabanés
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Connie Darilek
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  MªÀngels Aloy Moreno
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
  Laura Garrido Ponce
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Aurora Martin Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Josep Riera Ubach
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
    Francès Núria Guixà Augé
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Eduard Ortuño Corcoles
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       

Departament d'orientació i suport

   
Psicopedagogues EI/EP Anna Garriga Pérez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Maria Bosch Clarimon
mboschAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
ESO/Batx Rosa Ramon Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Logopèdia
Mestra d'educació Especial
Montse Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   

Consell Escolar

Representant direcció Xavier Garcia-Duran Bayona Representant PAS Jordi Murà Colom
Representants titularitat Joan Francesc Cànovas i Tomàs
Sílvia Peña Cadierno
Àlex Garcia-Vigne Cusine
Representants alumnat Marta Barranco Garcia
Eva Díaz Rodríguez
Representants pares Ferran Marfil Sánchez
Carlos Núñez Díaz

Andreu Riera Cuartero
Carolina Godino Gálvez
Representants professorat Belén Raja Sánchez
Mercè Puig Lecha
Montserrat Jané Samper
Daniel Ruiz López