Daina-Isard

Avancem plegats

Cooperativa d'Ensenyament des de 1969

Equip humà

Equip directiu

Director General

Àlex Fernàndez Brösel

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 
     
Director Docent

Xavier Garcia-Duran Bayona

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Cap d'Estudis

Xavi Campmany Dalmases

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Coordinador d'Innovació 

-

-

-
     
 Coordinadora EI Mª Àngels Aloy Moreno
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 
Coordinadors EP Montserrat Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  David Bernardo Sabanes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
 
Coordinadora ESO Montse Jané Samper
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Coordinadora Batxillerat Lídia Carranza Blanco
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
     
Director Financer

Jordi Murà Colom

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

E. Infantil

3 anys A

Belén Raja Sánchez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Anglès Laura Garrido Ponce
3 anys B Albert Vallès Carreras
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Música Mercè Puig Lecha
4 anys A Montse Vilar Aliaga
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Plàstica Belén Raja Sánchez
4 anys B Úrsula Giménez Torrente
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Psicomotricitat Laura Uroz Diaz
5 anys A Montserrat Prat Guillamón
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Suport Anna Garriga Pérez
5 anys B Mercè Puig Lecha
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Maria Bosch Clarimon  
         Logopèdia Montserrat Garcia Garcia
        TAC MªÀngels Aloy Moreno
        Auxiliar de conversa (anglès) Connie Darilek
        TEI Estefania de Dios Medina  
             

E. Primària

1EPA Francesc Xavier Hernández Jiménez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Anglès Connie Darilek
1EPB Sílvia Riba Petri
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Laura Garrido Ponce
          Josep Riera Ubach
2EP A Cristina Sellarès Feiner
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Educació Física Xavier Gómez de Castro
2EP B Eva Pérez Golobardes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Matemàtiques  Cristina Hidalgo Agenjo
          Julio Garcia Maya
3EP A Carla Casé Medina
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Música  Laura Tamayo Franch
3EP B Núria Tiller Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
  Suport  Maria Bosch Clarimon
        Plàstica MªRosa Tort Tàpies 
4EP A Francesc Garcia Ballesteros
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Cristina Monforte González
4EP B Cristina Díaz Ortiz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Robòtica i programació David Bernardo Sabanés
          Aleix Martínez Cuevas
5EP A Adrianna Sanmartí Simón
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Science  Núria Castro Varo
5EP B Thais Jorba Delgado 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Connie Darilek
          Adrianna Sanmartí Simón
6EP A Aritz Domaica
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
  TAC David Bernardo Sabanés
6EP B Maria Checa Soler
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Auxiliar de conversa (anglès)  -  
             
             

ESO

1ESO α Camil·la Sánchez Benítez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Educació Visual i plàstica Miriam Grau Millaret
1ESO β Miriam Grau Millaret
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Laia Sisteró Carmona
1ESO γ Carol Martín Gomila
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Ll. Catalana i Literatura

Carol Martín Gomila

         

Montse Jané Samper 

2ESO α Aurora Martín Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Núria Guixà Augé
 
2ESO β  Salvador Guardiola Fernández
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Ll. Castellana i Literatura

Eduard Hernández Ariza

2ESO γ Anna Grau Tomàs
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   


Javi Giménez Romero
 

          Laura Duran Sánchez
3ESO α Núria Guixà Augé
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Llengua Anglesa Lídia Carranza Blanco
3ESO β  Núria Castro Varo
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
      Núria Castro Varo
 3ESO γ Oriol Lopera Ortega
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
      Javi Giménez Romero
          Aurora Martín Díaz
4ESO α Carmelo Soria Díaz 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Ciències Socials Ferran Abril Adán
4ESO β Maria Solé Batista
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Dolors Farelo Carballo  
4ESO γ Alba Carné Sánchez 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Eduard Ortuño Corcoles
          Carmelo Soria Díez
        Educació ètico-cívica Ferran Abril Adán
Biologia Oriol Lopera Ortega   Educació Física / Educació per la ciutadania Anna Grau Tomàs

Física

Xavier Lecha Rosquilla   Suport Rosa Ramon Garcia
 Francès  Núria Guixà Auge   Química Maria Solé Batista
Història i cultura de les religions   Ferran Abril Adán     Música Ferran Abril Adan
Matemàtiques   Irene Figueras Reyes     Religió Xavier Garcia-Duran Bayona
   Alba Carné Sánchez     Tecnologies Marcos Garcia Garcia
 Univers de lectura   Ferran Abril Adan       Daniel Ruiz López  
   Eduard Ortuño Corcoles       Salva Guardiola Fernández  
   Aurora Martin Díaz       Joan Riera Boada  
 Teatre   Ignasi Campmany Checa    
Auxiliar de conversa (anglès)
-  

*Desdoblament només a nivell de tutoria 

Batxillerat

1 Batxillerat A Irene Figueras Reyes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Biologia  Oriol Lopera Ortega
1 Batxillerat B Marcos Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Cultura Audiovisual Joan Riera Boada  
       

Dibuix artístic / Disseny /

Fonaments de les arts

Miriam Grau Millaret  
2 Batxillerat A Xavi Lecha Rosquilla
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Dibuix tècnic / Dibuix artístic  Laia Sisteró Carmona  
2 Batxillerat B   Eduard Ortuño Corcoles
eortuñAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
    Economia d'Empresa / Economia Xavier Campmany Dalmases  
        Educació Física Anna Grau Tomàs  
Tutors de recerca Maria Solé Bastida     Geografia Carmelo Soria Díez  
  Salva Guardiola Fernández     Filosofia i Història de la Filosofia Xavier Garcia-Duran Bayona  
  Lídia Carranza Blanco     Història / Història de l'art Eduard Ortuño Corcoles  
  Marcos Garcia Garcia     Tecnologia Industrial Marcos Garcia Garcia
  Xavier Garcia-Duran Bayona     Cultura Científica Camil·la Sánchez Benítez  
  Oriol Lopera Ortega     Llatí Núria Guixà Augé  
  Montse Jané Samper     Llengua Anglesa Lídia Carranza Blanco  
  Joan Riera Boada       Núria Castro Varo  
        Llengua Catalana i Literatura Montse Jané Samper  
Física   Xavier Lecha Rosquilla     Llengua Castellana i Literatura Dolors Farelo Carballo
Eduard Hernández Ariza
 
Química   Maria Solé Bastida     Matemàtiques aplicades a les ciències socials Xavier Lecha Rosquilla
 
Matemàtiques   Irene Figueras Reyes        Alba Carné Sánchez  
        Suport  Rosa Ramon Garcia  

PAS

Secretaria acadèmica Marta Mira Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Comptabilitat Sílvia Jurado Muñoz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
Recepció Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport de Secretaria Marcel Dachs Sant
Albert Rodriguez Moya

       
Coordinació menjador i transport Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
       
Manteniment infraestructures Francisco Grima Pérez Manteniment TIC Aleix Martínez Cuevas
       
Espai de Cultura Salvador Bassó Parent Mediateca Camil·la Sánchez Benítez
  Javi Giménez Romero    
       
Cap de Cuina Ramona Fernández Rodríguez Cap de Neteja Maria Valero Sevillano
       
Personal de Cuina Anna Nuñez Cerdan Personal de Neteja Ester Cámara Sánchez
  Antonia Arco Jiménez   Maribel Carro Pastor
  Rosalía Bujaldón Doña   MªTeresa González Granel
  Carmen Pérez Montoro   Montserrat Martí Altamirano
  Carmen Ruiz Ruiz   Josefa Moreno Avilés
      María Luisa Muñoz Mostazo
      Elisa Ortega Corpas
Monitors de menjador Isabel Artero Artero   Neus Rebollo Martin
  Ester Cámara Sánchez   Paquita Ruiz Ruiz
  Dolores Migueles García    
       
Monitors de transport Isabel Artero Artero Permanència Cèlia Espinar Campderrós
  Dolores Migueles García   Ester Cámara Sánchez
      Aurora Pérez Montoro
      Núria Martínez Rodríguez
      Natàlia Murà Rebollo

Departaments

Departament TAC

Departament de Llengües estrangeres

Membres MªÀngels Aloy Moreno
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament Núria Castro Varo
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.t
 

Salva Guardiola Fernández
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

   
  Aleix Martínez Cuevas
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Anglès

Lídia Carranza Blanco
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Daniel Ruiz Lopez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 

Javi Giménez Romero
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Joan Riera Boada
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Connie Darilek
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Laura Garrido Ponce
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.   Aurora Martin Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Josep Riera Ubach
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
    Francès  Núria Guixà Augé
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Eduard Ortuño Corcoles
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       

Departament de suport i orientació

   
Psicologia EI/EP Anna Garriga Pérez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.">Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Maria Bosch Clarimon
mbosch
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
ESO/Batx Rosa Ramon Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Logopèdia Montse Garcia Garcia 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   

Consell Escolar

Representant direcció Xavier Garcia-Duran Bayona Representant PAS Jordi Murà Colom
Representants  titularitat Joan Francesc Cànovas i Tomàs
Sílvia Peña Cadierno
Àlex Garcia-Vigne Cusine
Representants alumnat Marta Barranco Garcia
Eva Díaz Rodríguez
Representants pares Ferran Marfil Sánchez
Carlos Núñez Díaz

Andreu Riera Cuartero
Carolina Godino Gálvez
Representants professorat Belén Raja Sánchez
Mercè Puig Lecha
Montserrat Jané Samper
Daniel Ruiz López

Estàs aquí:Inici Escola El Daina-Isard Equip humà